امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113801
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 44
دخیل عباس زارع‌زاده در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در واکنش به اتمام زمان عضویت نماینده قوه مقننه در هیأت نظارت بر مطبوعات، اظهار داشت: حضور ...

دخیل عباس زارع‌زاده در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در واکنش به اتمام زمان عضویت نماینده قوه مقننه در هیأت نظارت بر مطبوعات، اظهار داشت: حضور نمایندگان خانه ملت در تمامی شوراها و همچنین هیأت نظارت بر مطبوعات زمانی تعریف شده دارد که با پایان آن،‌ باید انتخابات و رای گیری دیگری صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: با توجه به اتمام زمان عضویت نماینده قوه مقننه در هیأت نظارت بر مطبوعات باید مجددا برای معرفی افراد جدید و رای گیری برای انتخاب یک نماینده از میان آنها اقدام می‌شد.

وی گفت: با توجه به انفصال پیش آمده در تاریخ انتخابات مجدد نماینده خانه ملت در هیأت نظارت بر مطبوعات و عدم رای گیری دوباره باید گفت که نظرات «مطهری» در جلسات هیأت نظارت بر مطبوعات قانونی نیست.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس در ادامه با تأکید بر ضرورت سرعت عمل مجلس برای برگزاری انتخابات، اضافه کرد: البته هفته آینده انتخاب نماینده خانه ملت در هیأت نظارت بر مطبوعات صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بر همین اساس هم‌اکنون «مطهری» به عنوان نماینده قوه مقننه در هیأت نظارت بر مطبوعات محسوب نمی‌شود و نظارت وی نیز در این هیأت قانونی نیست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها