امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11381
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 234
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، «بنیامین نتانیاهو» در تمرینات گسترده جبهه داخلی که برای سومین روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، «بنیامین نتانیاهو» در تمرینات گسترده جبهه داخلی که برای سومین روز متوالی در حال انجام است، شرکت کرد.

نتانیاهو گفت که این تمرینات می‌تواند در مقابل تهدیدات روزافزون اطرافمان از ما حمایت کند و اسرائیل بزرگ‌ترین رژیم توسعه یافته در جهان از لحاظ آمادگی جبهه داخلی است.

وی تاکید کرد که این تمرینات برای بهبود و آماده‌سازی جبهه داخلی اهمیت دارد.

بر اساس این گزارش نتانیاهو به همراه «گلعاد اردان» وزیر حفاظت از جبهه داخلی، «بنی گانتس» رئیس ستاد مشترک ارتش و فرمانده جبهه داخلی ارتش در مکان تمرینات حاضر شد.

نتانیاهو در جریان بازدید از این تمرینات تاکید کرد که دفاع باید بر حمله مقدم باشد.

رژیم صهیونیستی از چند روز پیش، آموزش‌های لازم برای آماده‌سازی اسرائیلی‌ها برای تعامل در صورت وقوع جنگ و شلیک موشک‌های دوربرد به سمت شهرهای اسرائیلی را آغاز کرده است.

در همین رابطه «رانی ادنیل» تحلیگر نظامی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حزب‌الله زرادخانه موشک‌های بزرگ و وحشت‌انگیز در اختیار دارد که هر زمان ممکن است جنگ علیه اراضی اسرائیلی را آغاز کرده و ترس و وحشت را به جبهه داخلی وارد نماید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها