امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113815
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 23
«محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش «انصار الله» یمن در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در صنعا تاکید کرد: اکنون این مردم یمن و نه ...

«محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش «انصار الله» یمن در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در صنعا تاکید کرد: اکنون این مردم یمن و نه طرف‌های بین‌المللی و منطقه‌ای، هستند که حرف آخر را در عرصه سیاسی یمن می‌زنند.

عبدالسلام در ادامه تاکیدات خود افزود: ایستادگی و مقاومت مردم یمن و تحرکات و فعالیت‌های انقلابی آنها تا تحقق خواسته‌ها و مطالبات‌شان ادامه دارد و دولت یمن موظف به تن دادن به این خواسته‌هاست.

وی با رد هرگونه دخالت منطقه‌ای و غربی در امور داخلی یمن، گفت: اجازه نمی‌دهیم هیچ طرفی خواست و اراده خود را بر مردم یمن تحمیل کند، به همین دلیل همه باید به خواست و اراده مردم یمن احترام بگذارند.

عبدالسلام اوضاع جاری در یمن را رهاورد طرح شورای خلیج فارس دانست که برخی آن را نجات دهنده یمن می‌دانند، در حالی‌که آن طرح تنها حکومت یمن را نجات داد، نه مردم آن و هم اکنون آرام شدن اوضاع در یمن در گرو پاسخ به خواسته‌های مردمی و نه عدم توجه به این خواسته‌ها و میانجی‌گری‌های بین‌المللی است که هیچ نتیجه‌ای برای مردم یمن به همراه ندارد.

به همین منظور عبدالسلام از حکومت یمن خواست از تعامل خشونت آمیز با انقلابیون یمنی که تنها خواهان تحقق خواسته‌های بر حق خود هستند، خودداری کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار