امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113818
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 17
بهروز منتقمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، جلسه روز شنبه با امیر خادم، ...

بهروز منتقمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، جلسه روز شنبه با امیر خادم، واگذاری پرسپولیس به بخش خصوصی و تغییرات کادر فنی صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

فارس: قرار است در اولین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب مدیرعامل باشگاه بحث، بررسی و تصمیم‌گیری شود. فکر می‌کنید در این جلسه نتیجه‌ای حاصل می‌شود؟

هیات مدیره زمانی که تشکیل جلسه می‌دهد موضوعات مختلفی مورد بحث قرار می‌گیرد، بحث انتخاب مدیرعامل هم شاید یکی از این موارد باشد، اما سرپرست باشگاه همان حکم مدیرعامل را دارد و اگر بخواهند مدیرعامل انتخاب کنند این بستگی به نظر هیات مدیره دارد.

فارس: احتمال دارد که شما به عنوان مدیرعامل انتخاب شوید؟

به هر حال باید جوانب موضوع را بررسی کنم و هر احتمالی وجود دارد.

فارس: یعنی امکان مدیرعامل نشدن شما وجود دارد؟

بله این احتمال هم هست که قبول نکنم مدیرعامل پرسپولیس شوم.

فارس: دلیل این احتمال عدم قبولی چیست؟ آیا موضوع خاصی است که باعث شده شما از پذیرفتن این سمت سر باز بزنید؟

شاید تفاهم‌هایی حاصل نشود اما باید بگویم موضوع خاصی وجود ندارد چراکه اگر مسئله حادی وجود داشت حتی سرپرستی را هم قبول نمی‌کردم. به هر حال همه موارد باید مدنظر باشد، شاید بحث انتخاب مدیرعامل حتی در جلسه هم مطرح نشود و شاید هم این انتخاب صورت بگیرد و باید ببینیم در جلسه چه خواهد شد و منتظر دستور جلسه باشیم.

فارس: صحبت از مدیرعاملی حمیدرضا سیاسی در پرسپولیس هم شنیده می‌شود خودتان این موضوع را شنیده‌اید؟

من در جریان این موارد نیستم و چیزی هم در این خصوص نمی‌دانم اما اگر سیاسی مدیرعامل شد هم این پست مبارکش باشد. با این همه درباره چیزی که نمی‌دانم صحبت نمی‌کنم.

فارس: از روندی که پرسپولیس در دو هفته اخیر داشته راضی هستید؟

الان نمی‌توانم ارزیابی کاملی از وضعیت پرسپولیس داشته باشم چراکه باید زمان بگذرد اما در حال حاضر روند تیم خوب است و اگر این روند ادامه‌دار باشد می‌توانم بگویم وضعیت تیم عالی است و این موضوعی است که قطعا هواداران را خوشحال می‌کند اما برای ارزیابی کلی باید زمان بگذرد و بعد بگویم که روند تیم خوب بوده یا نه اما فکر می‌کنم با این وضعیت و ادامه این روند بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

فارس: پرسپولیس برای حضوری پرقدرت در آسیا چه برنامه‌هایی دارد؟

قطعا برای لیگ قهرمانان آسیا به تیم بازیکن تزریق می‌شود البته آن هم به نظر سرمربی بستگی دارد اما ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا مشکلات برطرف شود.

فارس: بحث پرداخت دستمزد علی دایی به کجا رسید؟

ما با دایی تفاهم کردیم تا مشکلات برطرف شود و باید بگویم که تفاهم فی‌مابین انجام شده است.

فارس: آیا واگذاری پرسپولیس به بخش خصوصی منجر به راه افتادن حاشیه‌های جدید نمی‌شود؟

بحث واگذاری با حواشی فرق دارد و مسئله مدیریت باشگاه با موارد مالی قطعا فرق‌هایی دارد چراکه برای واگذاری باشگاه باید برند پرسپولیس قیمت‌گذاری شود و حسابرسی مالی انجام گردد.

فارس: البته منظور ما این نبود! بحث این است که اگر مدیریت خصوصی بخواهد هیات مدیره جدید انتخاب کند و هیات مدیره جدید هم بخواهد کادر فنی دیگری در تیم فوتبال فعالیت کند آیا دوباره شاهد به راه افتادن جنجال‌های جدید خواهیم بود.

مکانیزم‌ها را برای واگذاری سازمان خصوصی‌سازی و هیات واگذاری تعریف خواهد کرد اما شخص یا گروهی که باشگاه را در اختیار می‌گیرد باید طبق همان مکانیزم کار کند و طبق ضوابط از کمیسیون ماده 5 باشگاه‌ها در استان‌های مربوطه مجوز باشگاه‌داری بگیرد و این یعنی اینکه بر روی کار آن گروه جدید هم نظارت است و اگر خارج از ضوابط تعیین شده فعالیتی صورت بگیرد حتی مجوز واگذاری قابل ابطال خواهد بود.

فارس: به عنوان مدیری که چند سال است در پرسپولیس حضور دارید آیا این باشگاه در حال حاضر آماده خصوصی شدن است یا نه؟

باید بگویم که بستر خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس بسیار فراهم است اما این کار جرات و دل شیر می‌خواهد.

فارس: در خصوص جلسه‌ای که همراه با سیاسی در وزارت ورزش با امیر خادم داشتید هم صحبت کنید و اینکه خروجی این جلسه چه بوده است؟

روز شنبه به دفتر خادم در وزارت ورزش رفتیم و عملکرد ۱۲ روزه‌ای که داشتیم را به اطلاع خادم رساندیم البته یکسری از برنامه‌های آینده را هم مدنظر قرار دادیم و از زوایای مختلف در خصوص کارها و مسائل مربوط به آکادمی، تیم بزرگسالان، روند تغییرات، مطالبات، موضوع اسپانسر، بودجه باشگاه و ... به بحث و بررسی پرداختیم چراکه باید هزینه‌های باشگاه مثل پرداخت به بازیکنان هم مدنظر باشد که در همین رابطه من روز  گذشته با اسپانسر جلسه‌ای برگزار کردم.

فارس: خروجی این جلسه چه بود؟

بیش از 4 ساعت با اسپانسر باشگاه جلسه داشتیم و موضوعات مختلفی را بررسی کردیم که باید این موارد را به هیات مدیره گزارش دهم و اگر مصوب شد مشکلی برای ادامه کار نخواهیم داشت.

فارس: هنوز مشخص نشده که آیا دایی را وزارت ورزش برداشت یا هیات مدیره چراکه دایی رسما عنوان کرد که وزیر ورزش خواستار رفتنش از پرسپولیس بوده اما وزارت ورزش این موضوع را قویا تکذیب کرد.

ببینید من نه علی دایی هستم و نه وزیر ورزش و در جریان ریز مسائل هم قرار ندارم چراکه جزو وظایف من نبوده است.
انتهای پیام/د

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها