امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11382
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 228
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، کمیته ساخت‌وساز شهرداری صهیونیستی قدس تدوین طرحی برای اجرای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، کمیته ساخت‌وساز شهرداری صهیونیستی قدس تدوین طرحی برای اجرای دستورات تخریب در قدس اشغالی را که شامل تخریب 450 باب منزل بنا به دلایل مختلف است، خواستار شد.

بر اساس این گزارش در صورت اجرای این طرح هزاران فلسطینی ساکن قدس بی‌خانمان خواهند شد و تصمیم کمیته ساخت وساز نیز چراغ سبزی برای آغاز عملیات گسترده تخریب منازل فلسطینیان ساکن قدس است.

از زمان اشغال قدس و کرانه باختری در سال 1967، مسئولان رژیم اشغالگر بیش از 25 هزار خانه فلسطینی را تخریب کرده‌اند.

آمارها نشان می‌دهد که از اوایل سال جاری میلادی 40 منزل فلسطینی در قدس تخریب و 300 شهروند از جمله بیش از 200 کودک آواره شده‌اند.

تخریب منازل فلسطینیان ساکن قدس بخشی از سیاست اسرائیل برای تحمیل واقعیت‌ها و ایجاد تغییرات جمعیتی به نفع افزایش شهرک‌نشینان صهیونیستی در قدس بویژه بخش قدیمی آن و اطراف مسجدالاقصی است.

مسئولان رژیم اشغالگر سعی دارند فلسطینیان ساکن قدس را در مضیقه قرار دهند و آنگونه که آمارها نشان می‌دهد میانگین فلسطینیان ساکن قدس 36 درصد است که پیش‌بینی می‌شود این رقم در سال 2040 به حدود 55 درصد برسد که همین امر اشغالگران صهیونیست را نگران کرده و آنها اقداماتی مبنی بر باطل کردن کارت‌های شناسایی، تخریب منازل و ساختن دیوار حایل را آغاز کرده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار