امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113834
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۴
تعداد بازدید: 82
 علی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگر ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص اینکه امروز در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرده و پا به پای دیگران ...

 علی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگر ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص اینکه امروز در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرده و پا به پای دیگران تمرین کرده، اظهار داشت: من پیش از این هم به درخواست حمید استیلی در محل تمرین راه‌آهن حاضر شده بودم و گفته بودم دوست دارم هر چند وقت یک‌بار تمرین سنگینی داشته باشم تا شرایط بدنی خودم را حفظ کنم.

وی افزود:‌حمید درخشان در این مدت چندین بار به من پیغام داد که جا دارد از او تشکر کنم و فکر می‌کنم به این شکل می‌توانم به پرسپولیس کمک کنم. هر کاری از دستم برآید انجام می‌دهم و امروز هم به این دلیل به محل تمرین رفتم تا حالم عوض شود بلکه اینگونه توانسته باشم به پرسپولیس کمک کنم.

کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس در خصوص شایعاتی که پیرامون بازگشت او به میادین فوتبال مطرح شده، گفت:‌ برای چندین بار اعلام می‌کنم که روی تصمیمی که گرفته‌ام مصر و پایبند هستم و خبری از بازگشتم به میادین فوتبال نیست و نمی‌خواهم به میادین فوتبال بازگردم.

به گزارش فارس علی کریمی در ابتدای فصل جدید اعلام کرد که خودش را بازنشسته کرده است.

انتهای پیام/ن

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها