امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11385
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، شهرک‌نشینان صهیونیست در ادامه تجاوزات خود علیه شهروندان فلسطینی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، شهرک‌نشینان صهیونیست در ادامه تجاوزات خود علیه شهروندان فلسطینی، امروز نیز تعدادی از خودروهای فلسطینیان در کرانه باختری را آتش زده و بر روی دیوارهای برخی مناطق عبارت‌های تهدیدآمیز علیه فلسطینان نوشتند.

سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی نیز با اذعان به تجاوزات شهرک‌نشینان علیه فلسطینیان گفت گه امروز در قدس و کرانه باختری شاهد جرایم زیاد یهودیان بودیم.

وی افزود: در کرانه باختری 10 دستگاه خودروی فلسطینیان به آتش کشیده شد و یک خودرو نیز به طور کامل در آتش سوخت و به 9 خودروی دیگر خسارت‌هایی وارد آمد  و مهاجمان بر روی دیوارها عبارت‌های تهدیدآمیز نوشته بودند.

وی همچنین گفت که یک خودروی فلسطینی در روستای الزبیدات در شمال شهر اریحا به طور کامل سوخت و همچنین شهرک‌نشینان سعی داشتند 3 خودروی دیگر را در این روستا به آتش بکشند.

آمارها نشان می‌دهد که اخیرا تجاوزات شهرک‌نشینان صهیونیست علیه شهروندان فلسطینی اعم از به آتش کشیدن مساجد، زمین‌ها و خودروها و نیز حمله به فلسطینیان بیشتر شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها