امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113850
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ گراهام فولر معاون سابق شورای اطلاعات ملی آمریکا در سازمان سیا و نویسنده کتاب «جهان بدون اسلام و سه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ گراهام فولر معاون سابق شورای اطلاعات ملی آمریکا در سازمان سیا و نویسنده کتاب «جهان بدون اسلام و سه حقیقت و یک دروغ»‌ درباره کتاب «بحران ساختگی»‌ گفته است: 

«در دورانی که شاهد تبلیغات غیرمنطقی و اغلب غیرمسئولانه روزنامه‌نگاران غربی درباره مسئله «ایران هسته‌ای»  هستیم –که از رویارویی فزاینده و حتی احتمال جنگ حمایت می‌کنند- این کتاب بینشی نگران‌کننده و مبسوط از وجود یک فرآیند تحریف –و حتی اختراع- «حقایق» به دست می‌دهد که هدف از آن، دستیابی به اهداف سیاسی مشکوک دولت‌های آمریکا و اسرائیل بوده است. گرت پورتر، که یکی از روزنامه‌نگاران تحقیقی و مورخان برجسته و مصمم ماست، یک اصلاحیه اساسی بر رفتار مخرب دهه‌های گذشته ما می زند؛ رفتاری که موجب شکل گیری یک رویارویی ساختگی با ایرانی شده که پیشتر، از ما آزرده بوده است».

گفتنی است کتاب «بحران ساختگی» در 430 صفحه و قطع وزیری به چاپ رسیده و قیمت آن نیز 18500 تومان است. شماره تلفن 88911669 پاسخگوی سفارشات مربوط به کتب انتشارات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; است. 
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار