امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113866
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
احمد مداحی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: تیم مذاکره

احمد مداحی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان باید بداند که وقتی که سر میز مذاکره می‌نشیند دارد با دشمن جمهوری اسلامی مذاکره می‌کند به همین خاطر باید هر پیشنهادی که از دشمن می‌رسد را با دید بدبینانه بنگرد.

این فعال دانشجویی در ادامه تصریح کرد: ما برای آنچه که امروز در حوزه هسته‌ای به دست آورده‌ایم، هزینه‌های زیادی را پرداخت کرده‌ایم حال باید بدانیم که به چه قیمتی می‌خواهیم این دستاوردها را بدهیم.

مداحی تاکید کرد: این علمی را که در حوزه هسته‌ای به دست آورده و این پیشرفتی که بدان رسیده‌ایم با مجاهدت‌ها و خون شهیدانمان بوده است. حال نباید سر میز مذاکره به راحتی از دستاوردها بگذریم.

وی با اشاره به پیشنهاد اخیر طرف آمریکایی در خصوص غنی‌سازی هسته‌ای، گفت: طرح پیشنهادی آنان که حذف اتصالات میان‌بخشی از سانتریفیوژهای ایران است، طرحی است که عدم غنی‌سازی را معنا می‌دهد. این در حالی است که غنی‌سازی خط قرمز ماست و ما نباید از این موضوع کوتاه بیاییم و البته اگر نگاه‌مان انقلابی و رو به جلو باشد، کوتاه نخواهیم آمد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز خاطرنشان کرد: از آمریکا که دشمنی و خوی استکباری آن آشکار است نباید انتظار داشته باشیم پیشنهادی به نفع جمهوری اسلامی بدهد چرا که آنان همیشه به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی بوده و هستند.

وی در پایان افزود: پیشنهاد جدید آمریکا نیز بار دیگر فریبکاری آنان را آشکار کرد و البته ما امیدواریم این مذاکرات هر چه سریع‌تر به نتیجه برسد تا دولت تمام توان خود را بر روی استحکام ساخت درونی کشور بگذارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار