امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113869
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
عزیز اکبریان امروز در حاشیه مراسم رژه نیروهای مسلح در البرز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار کرد: پیش از انقلاب اسلامی سران رژیم طاغوت ادعا ...

عزیز اکبریان امروز در حاشیه مراسم رژه نیروهای مسلح در البرز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار کرد: پیش از انقلاب اسلامی سران رژیم طاغوت ادعا می‌کردند که یکی از پنج ارتش برتر جهان را در اختیار داشته و انواع و اقسام سلاح‌های پیشرفته نظامی را دارند.

وی تصریح کرد: در آن دوران با پول نفت و درآمدهای سرشار کشور به جای رسیدگی به مشکلات مردم، سلاح‌های مختلف نظامی، هواپیما و ناو جنگی خریداری می‌شد، بدون اینکه توان و دانش علمی استفاده از این تجهیزات را داشته باشیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: غربی‌ها و در راس آنها آمریکا با پول‌های هنگفت سلاح‌هایی را در اختیار قرار می‌دادند، اما ارتش ما اجازه استفاده از آنها را نداشت و حتی به ما اجازه تعمیر تجهیزات نظامی مانند هواپیماها و بالگردهایی که پول آنها را پرداخت کرده بودیم، نمی‌دادند.

اکبریان گفت: چنین ارتشی به جای اینکه حامی مردم باشد، در روزهای انقلاب به روی مردم اسلحه کشید و در دوران اوج مبارزات انقلابی نیز مانند برف آب شد.

وی ادامه داد: پس از انقلاب کشورهای غربی که می‌دانستند ایران از ارتشی منسجم و مقتدر برخوردار نیست، طرح حمله نظامی به کشورمان را اجرا و ارتش متجاوز عراق با حمایت کشورهای استکباری و زورگوی غربی به ایران حمله کرد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته غربی‌ها نمی‌دانستند که مردم ما تا پای جان در راه دفاع از انقلاب خود آماده هستند و با دست‌های خالی ارتش متجاوز و تا بن دندان مسلح عراق را شکست دادند.

اکبریان اضافه کرد: امروز نیروهای مسلح کشور با گذشته تفاوت‌های بسیاری دارند و مهم‌ترین ویژگی آنها برخورداری از نیروهای مردمی و ولایی است.

وی افزود: ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج با اقتدار برای دفاع از ایران اسلامی آماده هستند و دیگر هیچ کشوری توان تعرض به خاک کشورمان را ندارد.

اکبریان در پایان گفت: تا زمانی که نیروهای مسلح با روحیه شهادت‌طلبی و ولایت‌مداری آماده دفاع از اصول و آرمان‌های اسلام و انقلاب هستند، امنیت ایران اسلامی تضمین شده است.
انتهای پیام/2302/ز30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها