امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113888
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
لطف‌الله فروزنده، قائم‌مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره پیشنهاد جدید

لطف‌الله فروزنده، قائم‌مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره پیشنهاد جدید آمریکا مبنی بر طرح حذف اتصالات میان بخشی از سانتریفیوژ‌های ایران اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری گفتند ما نسبت به آمریکا بدبین هستیم و به این کشور اعتماد نداریم اما برخی در داخل فکر می‌کردند آمریکا از منطق برخوردار است.

فروزنده ادامه داد:‌ در حال حاضر که ایران اعتمادسازی کرده است، آمریکا به این جمع‌بندی رسیده که ایران بر روی مواضع خود ایستاده و در موضوع هسته‌ای خود کاملا حسن نیت دارد و هیچ رویکرد نظامی نیز در آن دیده نمی‌شود از این رو با چرخش سیاسی درصدد است که با چنین ترفندهایی اصل غنی‌سازی را زیر سؤال ببرد.

این فعال سیاسی درباره راهبرد تیم مذاکره‌کننده در قبال این پیشنهاد تصریح کرد: تیم مذاکره‌کننده ایران باید با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای سیاست‌های آمریکا را افشا کند و بدقولی‌ها و چرایی عدم اعتماد ایران به این کشور را به جهان نشان دهد.

وی با تاکید بر اینکه ایران از روز اول بر حق خود مصّر بود و برای همکاری آمادگی داشت، گفت: با اینکه ایران با رعایت خط قرمزها کوتاه آمد اما آمریکا بازی جدیدی را شروع کرده از این رو پرونده هسته‌ای ایران بهانه‌ای بیش نبوده است.

فروزنده در پایان اظهار داشت: ما باید چهره دوگانه آمریکا را نشان دهیم و همانطور که آمریکا علیه ما هجمه می‌کند ما نیز باید بر روی مواضع خود و حق مسلم‌مان در غنی‌سازی پافشاری کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها