امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113898
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار فارس، مازیار حسینی،  با اعلام این خبر اظهار کرد: مطالعات پروژه ساخت تونل شهید صیاد شیرازی در دستور کار امسال ما قرار دارد و هم اکنون ...

به گزارش خبرنگار فارس، مازیار حسینی،  با اعلام این خبر اظهار کرد: مطالعات پروژه ساخت تونل شهید صیاد شیرازی در دستور کار امسال ما قرار دارد و هم اکنون مشاور طرح مطالعات اولیه را انجام داده است.

وی با بیان اینکه برنامه امسال ما، تنها انجام مطالعات ساخت تونل صیاد شیرازی است، افزود: این پروژه، پروژه ای خاص است که باید تمامی جوانب آن به طور کامل مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد.

حسینی با اشاره به برنامه هایی که شهرداری تهران برای احیای منطقه 12 در دستور کار خود دارد، اظهار کرد: برنامه ما این است که تونل شهید صیاد شیرازی بیشترین سرویس را به منطقه 12 و محدوده بازار داشته باشد.

وی اضافه کرد: در واقع این پروژه می تواند بدون اینکه بار ترافیکی به منطقه بازار اضافه کند، موجب کاهش حجم ترافیک در این محدوده باشد.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه تونل شهید صیاد شیرازی ایده و تجربه ای جدید برای شهر تهران خواهد بود، افزود: در این پروژه سعی داریم شهروندان بتوانند از طریق تونل وارد یکسری مجتمع های ایستگاهی بزرگ شده و بدون اینکه وسیله نقلیه خود را وارد محدوده بازار کنند به روی سطح دسترسی بیابند. درواقع خودروی شهروندان در درون پارکینگ های تونل خواهند ماند.

حسینی تصریح کرد: این طرح برای بخشی از پروژه در حد فاصل میدان سپاه ، بهارستان و محدوده بازار تهران در نظر گرفته شده و در بخش دیگر یعنی حدفاصل شوش تا بزرگراه بعثت و آزادگان دسترسی هایی احداث خواهد شد تا شهروندان مشکلی در مسیر نداشته باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار