امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113903
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ مهدی چمران در ادامه نشست خبری خود در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; که صبح امروز برگزار شد، درباره حادثه آتش سوزی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ مهدی چمران در ادامه نشست خبری خود در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; که صبح امروز برگزار شد، درباره حادثه آتش سوزی خیابان جمهوری گفت: حدود پنج ماه پیش گزارش مفصلی از این حادثه با همه جزئیات به شورا ارائه شد که در آن حادثه شهرداری مقصر فوت دو شهروند شناخته نشد.

وی در ادامه درباره مگس های سفید گفت: من با دیدن عسلک پنبه در بلوار کشاورز یاد کرخه کور افتادم که رودی است در جنوب که در تابستان از گرما پشه ندارد، ولی در زمستان پشه دارد و در دوران جنگ وقتی ما سوار قایق می شدیم، دهانمان را باز نمی کردیم، زیرا یک توده از این مگس ها وارد دهان ما می شد.

چمران افزود: آقای شاعری، رئیس ستاد محیط زیست شهرداری برای شخص من توضیح داد که به علت کشت و کارهای جنوب تهران، این مگس ها با جریان باد می آیند و روی درخت ها می نشینند و یکی از دلایل افزایش جمعیت آنهاَ، کمبود آب و خشکسالی است. راه مبارزه با آنها هم شستشوی درختان است، زیرا امکان سم پاشی به دلیل مسمومیت شهر نیست. ما نیز از شهرداری همان موقع خواستیم با همان میزان اندک آب باقیمانده در چاه های خشک، این درختان را شستشو دهند.

رئیس شورای شهر درباره کمبود مدرسه در شهرک ها گفت: وقتی انبوه سازی می شود و حدود 400 واحد مسکونی ساخته می شود، باید مدرسه، مسجد و نمازخانه، درمانگاه، ورزشگاه و ... را نیز برای این مجموعه پیش بینی کنند. شهرداری این انبوه سازان را موظف به ساخت مدرسه می کند. اما برخی انبوه سازان از سال های قبل سر این موضوع با شهرداری درگیرند، زیرا شهرداری به دلیل نساختن مدرسه به آنها پایان کار نمی دهد.

در انتهای این نشست، تصویر چاپ شده شهید چمران به مناسبت هفته دفاع مقدس به رسم یادبود از سوی مسئولان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به برادر این شهید اهدا شد.
انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها