امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113925
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی، به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در پیامی تاکید کرد: دوران هشت سال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی، به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در پیامی تاکید کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس، یکی از درخشان ترین و ماندگارترین حماسه ها درکشورمان است که جاودانگی ملتی را گواهی می‌دهد که سرافرازانه در مقابل استکبار، بر بلندای قله افتخار، پرچم آزادگی را به اهتزاز درآوردند
 
متن کامل پیام به شرح زیر است:
 
دوران هشت سال دفاع مقدس، یکی از درخشان ترین و ماندگارترین حماسه ها درکشورمان است. این برهه از تاریخ ایران، جاودانگی ملتی را گواهی می دهد که سرافرازانه در مقابل استکبار، بر بلندای قله افتخار، پرچم آزادگی را به اهتزاز درآوردند.
 
این روزها تداعی خاطراتی است که فراموش نخواهند شد، و یادآور مبارزات ملتی آزاده در یک دوره سخت هشت ساله است و  برای کشور ما، پشتوانه ای مستحکم، سرشار از جوانمردی، شهامت، ایثار و ایمان محسوب می شود.
 
اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های همه شهیدان و افتخارآفرینان کشور عزیزمان، فرا رسیدن این ایام غرور آفرین را تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی را مسالت می‌نمایم.
 
*دکتر سید حسن هاشمی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار