امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113929
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس با پیش بینی بروز ترافیک در اولین روز از مهرماه گفت: به نظر ...

سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس با پیش بینی بروز ترافیک در اولین روز از مهرماه گفت: به نظر می‌رسد شاهد ترافیک ۲۰ تا ۳۰ درصدی باشیم.
وی افزود: این بار ترافیکی در حجم سفرهای درون شهری افزایش می‌یابد و مستلزم همکاری بیشتر مردم با پلیس راهور است.
معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ به اولیای دانش اموزان توصیه کرد از سرویس‌های عمومی که شهرداری برای آموزش و پرورش در نظر گرفته است اعم از مینی‌بوس، ون و تاکسی استفاده کنند و به این ترتیب دانش آموزان خود را به مدرسه برسانند.
سرهنگ حسینی تصریح کرد: ممکن است در روزهای اول سرویس ها به درستی شکل نگرفته باشد بنابراین از اولیا می‌خواهیم که در تردد با خودروهای شخصی از توقف در جلوی در مدارس خودداری کرده و به صورت دوبله و سه ردیفه پارک نکنند.
وی گفت: بهتر است در مسافت نزدیک مدارس خودروها متوقف شده و اولیا فرزندان را به صورت پیاده به مدرسه منتقل کنند.
معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: هرچقدر پلیبس تمهیداتی در این زمینه بیاندیشد امام مردم همکاری لازم را نداشته باشند مثمر ثمر نخواهد بود و با توجه به اینکه بخشی از ترافیک را خود مردم ایجاد می‌کنند لزوم این همکاری بیش از پیش مشخص می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها