امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 29
۲۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11393
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش فارس، ایهود یعری تحلیلگر مسایل عربی در شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی در مورد تازه‌ترین اوضاع سوریه گفت: ما به جایی رسیده‌ایم که باید ...

به گزارش فارس، ایهود یعری تحلیلگر مسایل عربی در شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی در مورد تازه‌ترین اوضاع سوریه گفت: ما به جایی رسیده‌ایم که باید احتمال پیروزی ایران و روسیه در معرکه کنونی در سوریه را در میان عده ای از طرف‌های منطقه‌ای و بین المللی در  نظر بگیریم.

وی ادامه داد: چنین پیروزی برای ایران در خاک سوریه با وجود نیروهای حزب‌الله لبنان و موشک های اس 300 مانند مصیبتی راهبردی برای اوباما و اسرائیل خواهد بود.

این تحلیلگر صهیونیستی ابراز عقیده کرد که سوالی وجود دارد که پاسخ به آن غیر ممکن است، آن سوال این است که آیا اوباما آمادگی دارد که حملات را علیه بشار اسد ادامه دهد و مسایل را به نفع خود خاتمه دهد یا اینکه در این باره تسلیم می‌شود.

وی ادامه داد: اگر اینچنین باشد؛ می‌توان گفت ایران به پیروزی دست پیدا می‌کند که خواب آن را هم نمی‌دید؛ اگر به آنها اجازه داه شود که این مرحله را برای خود تکمیل کنند، ما در اوضاع راهبردی جدیدی از ناحیه قدرت و تاثیر ایران در منطقه قرار خواهیم گرفت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها