امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113933
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، در زمانی‌که یگان‌های ارتش سوریه در محورهای متعدد ریف دمشق درحال پیشروی هستند، نگاه‌ها به

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، در زمانی‌که یگان‌های ارتش سوریه در محورهای متعدد ریف دمشق درحال پیشروی هستند، نگاه‌ها به شهر «دوما» دوخته شده که مهمترین پایگاه گروه‌های مسلح تروریستی فعال در ریف دمشق شمرده می‌شود.

این درحالی است که هم اکنون اختلافاتی گسترده و عمیق بر دو گروه‌ تروریستی موسوم به «جیش الاسلام» و «جیش الامه» سایه افکنده و سرکردگان این دو گروه به شدت در معرض ترور از سوی عناصر دو طرف قرار دارند.

اما ساکنان دوما عزم خود را جزم کرده‌اند تا این دو گروه را در سریع‌ترین وقت ممکن از این شهر بیرون کنند، چون اختلافات این دو گروه این شهر را به میدان جنگ آنها تبدیل کرده و این شرایط را برای جیش الاسلام به سرکردگی «زهران علوش» بسیار سخت می‌کند که گروه‌هایش در «عدرا البلد» به شدت با نیروهای ارتش سوریه که عملیات گسترده‌ای را برای آزادسازی این شهرک آغاز کرده‌اند، درگیر هستند.

این شرایط موجب شده تا منابع میدانی سوری تاکید کنند که اوضاع در شهر دوما به سرعت درحال پیش رفتن به سوی انفجار است که شرایط را برای عملیات ارتش سوریه و پاکسازی آن آماده می‌کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها