امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113949
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از نشریه بلومبرگ، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید امروز دوشنبه گفت که دولت آمریکا در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از نشریه بلومبرگ، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید امروز دوشنبه گفت که دولت آمریکا در موقعیتی نیست که موضوع پرونده هسته‌ای ایران را با مسئله تهدید داعش مبادله کند.
وی که در کنفرانس خبری با خبرنگاران سخن می‌گفت مدعی شد که پیشنهاد این کار از سوی مقامات ایرانی مطرح شده ولی کاخ سفید آن را رد کرده است.
آقای ارنست در ادامه باز هم به این موضوع پرداخت و گفت: گفت‌وگو با ایران در خصوص تهدید داعش و گفت‌وگو با این کشور در خصوص پرونده هسته‌ای، دو امر کاملا مجزا است.
سخنگوی کاخ سفید به حادثه امنیت جمعه و شنبه این مکان دولتی نیز پرداخت و گفت: «رئیس‌جمهور گزارش کاملی در این خصوص دریافت کرده، وی از بابت این حادثه امنیتی نگران است.»
جمعه شب یک کهنه‌سرباز آمریکایی در حالی که به یک چاقوی 10 سانتیمتری مسلح بود، با پریدن از روی حصار، وارد محوطه کاخ سفید شد.
فردای آن روز، یک مرد دیگر قصد داشت با خودرو از موانع امنیتی گذشته و وارد محوطه محل زندگی رئیس‌جمهور آمریکا شود که پس از رویارویی با مأموران امنیتی، متوقف شد.
این دو حادثه به تعطیلی موقت کاخ سفید منجر شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها