امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113971
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز سه‌شنبه هزاران نفر از فعالان آمریکایی با حضور در منطقه تجاری «وال‌ استریت‌» نیویورک، علیه نظام

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز سه‌شنبه هزاران نفر از فعالان آمریکایی با حضور در منطقه تجاری «وال‌ استریت‌» نیویورک، علیه نظام سرمایه‌داری و نقش شرکت‌های بزرگ در تغییرات اقلیمی، دست به تظاهرات زدند.

شبکه راشاتودی گزارش داده است که پلیس تاکنون بیش از 100 نفر از شرکت‌کنندگان در این تظاهرات را بازداشت کرده است. همچنین مسیرهای ورود و خروج به این منطقه در پی حضور تظاهرات‌کنندگان، مسدود شده است.

این تظاهرات در حالی برگزار می‌شود که منطقه «وال‌ استریت» که میزبان بزرگترین شرکت‌های آمریکایی و چند ملیتی است، سه سال قبل شاهد هفته‌ها تظاهرات گسترده جنبش موسوم به «تسخیر وال‌استریت» و 99درصدی‌های معترض به نظام سرمایه‌داری بود.

شرکت‌کنندگان در تظاهرات روز سه‌شنبه، که تحت عنوان «به وال‌استریت سرازیر شوید» برگزار شد، دست به تحصن زدند که این امر با واکنش نیروهای پلیس مواجه شده است. نیروهای امنیتی تلاش می‌کنند با بازداشت افراد، به این تظاهرات که از چند ساعت قبل آغاز شده، پایان دهند.

 

 

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها