امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114019
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
مهدی کلانتری، مدیر عامل موسسه فرهنگ اول و عضو هیأت مدیره مجمع مراکز تولید و توزیع نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات ...

مهدی کلانتری، مدیر عامل موسسه فرهنگ اول و عضو هیأت مدیره مجمع مراکز تولید و توزیع نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر که یکصد نمایشگاه نوشت‌افزار در شهر‌ها و استان‌های کشور برگزار شده است، بیان داشت: از جمله استان‌هایی که به برپایی نمایشگاه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر اسلامی – ایرانی پرداخته‌اند، می‌توان به اصفهان، تبریز، ارومیه، اهواز، همدان، مشهد، اراک، رشت و بندرانزلی اشاره کرد که هنوز برخی از نمایشگاه‌ها، همانند نمایشگاه اصفهان تا 10 مهر سال جاری در حال برگزاری است.

وی درباره برخورد مسئولان برای برپایی اینگونه نمایشگاه‌ها در کشور، گفت: متأسفانه در برخی از استان‌ها نظیر استان اصفهان، برخی از مسئولان خیلی نگذاشتند، به تبلیغ نمایشگاه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر بپردازیم چراکه آنها معتقد بودند که این محصولات صرفاً یک محصول «اقتصادی» و «تجاری» هستند!!

کلانتری ادامه داد: اکثر برندهای اسلامی – ایرانی در حوزه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر در نمایشگاه‌های استانی «ایران نوشت» حضور فعال داشتند، یعنی مجمع مراکز تولید و توزیع نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی، محصولات و تولیدات این برندها را یکجا جمع آوری کرده و به همراه نمایندگانی در نمایشگاه‌های استانی در معرض دید و فروش اقشار مختلف جامعه قرار داده است.

وی افزود: متأسفانه برخی از مسئولان کشور به حوزه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر اسلامی - ایرانی به دید صرفاً یک کار تجاری و اقتصادی نگاه می‌کنند نه یک کار فرهنگی؛ حتی برخی از مسئولان استان‌ها برای برپایی نمایشگاه‌های «ایران نوشت» در خواست هزینه‌های میلیونی می‌کنند و می‌گویند این کار، اصلاً کار فرهنگی نیست.

بر اساس این گزارش، دومین نمایشگاه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر اسلامی – ایرانی «ایران نوشت» از 5 لغایت 10 شهریور سال جاری در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها