امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114021
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۵
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گلپایگان، محمدعلی یوسلیانی در دومین مجمع شورای راهبردی بسیج گلپایگان که ظهر امروز در تالار اندیشه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گلپایگان، محمدعلی یوسلیانی در دومین مجمع شورای راهبردی بسیج گلپایگان که ظهر امروز در تالار اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان برگزار شده بود، اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب درهم شکسته شد و رزمندگان اجازه ندادند که یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمنان بیفتد.

وی با بیان اینکه امروز در جنگ سخت‌تری قرار داریم و دشمن اعتقادات ما را هدف گرفته است، تصریح کرد: از بین رسانه‌ها، تلویزیون به دلیل عمومیتی که دارد نسبت به سایر رسانه‌ها احاطه بیشتری به زندگی افراد پیدا کرده است و تسلط بیشتری بر دو قشر جوان، نوجوان و زنان دارد.

فرمانده انتظامی گلپایگان همچنین به اشاعه فرهنگ تجمل‌گرایی در جامعه اشاره کرد و گفت: امروز سونامی تبلت در جامعه شروع شده و دیری نمی‌پاید که موج آن همه اقشار جامعه را فرا خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مدگرایی، تجمل‌گرایی، رواج بی‌بند و باری، اغفال زنان و دختران، کلاه‌برداری‌های متعدد، اعمال خشونت، ضرب و شتم و شایعه‌سازی از اثرات سوء ماهواره است.

یوسلیانی در ادامه از دستگیری یک گروه موسیقی زیرزمینی که بدون مجوز در این شهرستان فعالیت می‌کردند خبر داد و گفت: در حال حاضر 18 هزار شبکه تلویزیونی و 9 هزار شبکه رادیویی از ماهواره پخش می‌شود که 2 هزار شبکه به وضوح در ایران قابل مشاهده است که از این تعداد 388 شبکه به پخش فیلم، 174 شبکه به تبلیغ کالاهای لوکس و مدگرایی و تجمل‌گرایی مشغول هستند.

وی تاکید کرد: با توجه به هجمه‌ای که از طرف دشمنان آغاز شده، کنترل بسیار سخت است و نیازمند عزم ملی در درون خانواده‌ها هستیم چون این شبکه‌ها در تضاد با فرهنگ ایرانی و اسلامی هستند و هدفشان فروپاشی بنیان خانواده‌ها است.

فرمانده انتظامی گلپایگان اظهار کرد: کم توجهی به نیاز جوانان و نوجوانان در خانواده، کاهش حساسیت تربیتی در خانواده‌ها، کاهش باورهای دینی و تخریب هویت ملی موجب شده که گرایش جوانان به ماهواره بیشتر شود. 

وی تاکید کرد: مسئولان فرهنگی، دستگاه‌های نظامی، انتظامی و قضایی همه باید دست به دست هم دهند و تا این معضلات در جامعه کاهش پیدا کند و در این راه هیچ راهی به‌جز تقویت بنیان خانواده‌ها و تغییر سبک زندگی وجود ندارد.

انتهای پیام/63014/ط30/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها