امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114024
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۳۹
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز در اولین روز از مهر ماه، زنگ ملی بازگشایی مدارس و آغاز هفته گرامیداشت دفاع ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز در اولین روز از مهر ماه، زنگ ملی بازگشایی مدارس و آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس،

در سراسر کشور به صدا در آمد.

زنگ نمادین بازگشایی مدارس نیز لحظاتی پیش با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در دبستان شاهد حضرت زینب(س) در تهران توسط یک دانش‌آموز دختر با چادر سفید، نواخته شد.

هنگام ورود معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر آموزش و پرورش، فرزند شهید، خلبان بهنود طی دکلمه‌ای خیر مقدم مسئولان و دانش‌آموزان مدرسه را اعلام کرد.

در این مراسم، هاشمی استاندار تهران، چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، کوچکی نژاد نماینده مجلس و کفراشی مدیرکل شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش حضور دارند.

به گزارش فارس، امسال با توجه به تقارن سفر رئیس جمهور به نیویورک و حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، مأموریت نواختن زنگ ملی بازگشایی مدارس به معاون اول رئیس جمهور واگذار شده است.

تعداد دانش‌آموزان در سال تحصیلی جاری، 12 میلیون و 700 هزار نفر اعلام شده است که این تعداد دانش‌آموز در 122 هزار و 278 مدرسه با بیش از یک میلیون فرهنگی، تحصیل را آغاز کردند.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها