امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11404
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 124
لطیف کریمی سوره امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: درصدی از تسهیلات هدف‏گذاری شده در بخش صنایع دستی محقق شده است. وی به میزان ...

لطیف کریمی سوره امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: درصدی از تسهیلات هدف‏گذاری شده در بخش صنایع دستی محقق شده است.

وی به میزان تسهیلات در نظر گرفته شده برای بخش صنایع دستی اشاره کرد و افزود: تسهیلات مناسبی در بخش اشتغالزایی صنایع دستی تخصیص داده شده بود.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری زنجان با بیان اینکه نباید میزان تسهیلات را برابر با اشتغال در نظر گرفت، یادآور شد: میزان تسهیلات اعطایی سنخیتی با میزان برآورد اشتغال ندارد.

وی از در نظر گرفته شدن 660 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی برای صنایع دستی خبر داد و افزود: 660 میلیون ریال تسهیلات کل در نظر گرفته شده است.

کریمی به میزان تخصیص واقعی تسهیلات اشاره کرد و افزود: از مبلغ کل تسهیلات در نظر گرفته شده تنها 480 میلیون ریال اعتبار تخصیص یافته است.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زنجان تاکید کرد: از میزان تسهیلات تخصیص داده شده به صورت متوسط برای هر نفر 30 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

وی به عدم تحقق برخی اعتبارات در نظر گرفته شده برای بخش صنایع دستی اشاره کرد و گفت: برخی از عدم تخصیص اعتبارات مربوط به نبود بانک عامل در برخی شهرستان‏های استان بوده است.

کریمی تحقق اشتغالزایی در سطح استان را یادآور شد و ادامه داد: با توجه به اعتبارات تخصیصی موفق به ایجاد اشتغال در بخش صنایع دستی استان شده‏ایم.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری زنجان بخش صنایع دستی را دارای ظرفیت‏های بالا عنوان کرد و یادآور شد: صنایع دستی استان توان توسعه کمی و کیفی بالایی دارد.

کریمی به تناسب حجم اعتبارات و اشتغالزایی در بخش صنایع دستی اشاره کرد و افزود: در قیاس با بسیاری از بخش‏ها صنایع دستی با کم‏ترین اعتبار توان اشتغالزایی دارد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری زنجان اشتغالزایی در بخش صنایع دستی استان را یادآور شد و گفت: در همه بخش‏های صنایع دستی توان اشتغالزایی وجود دارد.

وی توجه به احیای صنایع دستی فراموش شده را یادآور شد و خاطرنشان کرد: در سال‏های اخیر اقدامات مناسبی در این راستا صورت گرفته است.
انتهای پیام/73007/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها