امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114040
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم نمادین نواخته شدن زنگ ملی مهر، امروز در دبستان شاهد حضرت زینب(س) واقع در ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم نمادین نواخته شدن زنگ ملی مهر، امروز در دبستان شاهد حضرت زینب(س) واقع در شهرک آپادانا تهران برگزار شد.

در ابتدای درِ ورودی مدرسه حضرت زینب(س)، یادمان شهدا نصب شده بود و این مدرسه احداثی سال 69 بود که تمیز نگه داشته شده بود.

تقریبا تمام خانواده‌های دانش‌آموزان این مدرسه در مراسم حضور داشتند و برای تمام والدین و دانش‌آموزان صندلی پیش‌بینی شده بود.

در هنگام ورود دانش‌آموزان به مدرسه به آنها یک شاخه گل و پرچم جمهوری اسلامی ایران اهدا می‌شد و تقریبا همه از ساعت 7:15 در مدرسه حضور داشتند، حتی وزیر آموزش و پرورش در مدرسه در انتظار آمدن معاون اول رئیس‌جمهور بود.

هنگام ورود معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر آموزش و پرورش، فرزند شهید، خلبان بهنود طی دکلمه‌ای خیر مقدم مسئولان و دانش‌آموزان مدرسه را اعلام کرد.

زنگ مدارس که همواره یک‌ربع به هشت نواخته می‌شد، به دلیل تأخیر معاون اول رئیس‌جمهور، ساعت 8:30 نواخته شد.

زنگ مهر نیز توسط یک فرزند شهید به نام صبا دانش‌آموز کلاس پنجمی که با چادر سفید در مراسم حضور داشت، به صدا در آمد.

بعد از مراسم، جهانگیری که کمی دیر به مراسم رسیده بود، دقایقی کوتاه در جمع فرهنگیان این مدرسه حضور یافت و گفت: خاطره در این سال‌ها زیاد داشتم اما امروز خاطره‌انگیزترین روز من است چرا که هم در مدرسه شاهد حضور دارم و هم اینکه به علت ترافیک، دوستانم برایم موتورسیکلت گرفتند و با آن به محل مراسم رسیدم.

پس از دیدار جهانگیری با معلمان، وزیر آموزش و پرورش نیز در جمع فرهنگیان مدرسه حضرت زینب(س) حضور یافت اما اعلام شد که جلسه خصوصی است و خبرنگاران حضور نداشته باشند.

برای این مراسم یک گروه نمایشی نیز پیش‌بینی شده بود که تا حدود ساعت 10، برنامه نمایشی این گروه ادامه داشت.

در این مراسم، هاشمی استاندار تهران، چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، کوچکی نژاد نماینده مجلس و کفراشی مدیرکل شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش حضور دارند.

به گزارش فارس، امسال با توجه به تقارن سفر رئیس جمهور به نیویورک و حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد،  مأموریت نواختن زنگ ملی بازگشایی مدارس به معاون اول رئیس جمهور واگذار شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها