امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114054
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عصر روز دوشنبه-31 شهریور- سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی از

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عصر روز دوشنبه-31 شهریور- سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بازدید کرد.

در این بازدید سیدنظام‌الدین موسوی مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن خیر مقدم به سردار احمدی مقدم و هیات همراه، گزارشی اجمالی از فعالیت‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را ارائه داد.

مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در این دیدار به فعالیت رسمی 12 ساله پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اشاره کرد و گفت: بعد از گذشت 12 سال به جرات می‌توان ادعا کرد که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بر اساس شاخص‌های حرفه‌ای، بازدید مخاطب، بازنشر اخبار در رسانه‌های مکتوب و مجازی، تعداد لینک و تاثیرگذاری خبرگزاری اول کشور است.

موسوی تصریح کرد: شاخص‌های مدنظر برای هر خبرگزاری میزان مخاطب و میزان مراجعه است که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; روزانه 2 تا 3 میلیون بازدید دارد و حدود 10 تا 12 میلیون صفحه هم از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در روز خوانده می‌شود.

 

 

وی با اشاره به شبکه‌های تلویزیونی و میزان بازدید آنها گفت: درست است که بازدید از شبکه‌های تلویزیونی بیشتر است اما امکان مراجعه دوباره به آنها کمتر است و این شبکه‌ها قابل بازیافت یا جستجوی ساده نیستند.

مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تصریح کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; روزانه به طور میانگین 1500 خبر تولید می‌کند و بیشترین تولید محتوا به زبان فارسی را دارد علاوه بر آن به زبان‌های عربی، انگلیسی و ترکی نیز منتشر می‌شود.

موسوی ادامه داد: تولید خبر مهم است اما در کنار آن بخش‌های مختلفی در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ارائه خدمت می‌کنند چرا که علاوه بر لایه اطلاع‌رسانی لایه فرهنگ‌سازی نیز در این خبرگزاری لحاظ شده است؛ حوزه‌های دفاع مقدس، قرآن و حدیث، عصرانه‌های ادبی، شب شعر، نقد کتاب و نشر کتاب از جمله فعالیت‌های دیگر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; است.

مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نسخه فارس 24 اشاره کرد و گفت: شما در روز 3 بار می‌توانید نسخه فارس 24 را ببینید که یک روزنامه آنلاینی است که روزانه 3 بار به روز می‌شود.

موسوی در ادامه به فعالیت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در چارچوب دفاع از نظام و رهبری تاکید کرد و گفت: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ابتدا تا کنون سعی کرده در مسیر انقلاب قدم بردارد و فارغ از وابستگی‌های سیاسی و جناحی در مسیری که نظام و رهبری هستند قدم بردارد.

 

 

دبیر کل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به ماهیت رسانه که حوزه انتقادی دارد پرداخت و گفت: فضای انتقادی نیز در رسانه وجود دارد اما اساس آن کمک به مسئولین و دفاع از نظام است.

وی تصریح کرد: ‌با توجه به حجم بالای خبر، احتمال خطا و اشتباه وجود دارد اما تلاش می‌شود با تعامل و همکاری مطالبات مردم وصول شود و به مسئولین نیز کمک شود.

مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به حوزه نیروی انتظامی پرداخت و گفت: نیازهای روزمره مردم با ناجا حل و فصل می‌شود و به طور طبیعی هر رسانه‌ای که بخواهد فعالیت داشته باشد برای حل وفصل نیازهای مردم باید تعامل خوبی با ناجا داشته باشد چرا که مردم نیاز دارند اخبار نیروی انتظامی را دریافت کنند.

موسوی ادامه داد: نیروی انتظامی همواره فعال و پویا در حوزه امنیت کشور گام برداشته؛ در بحث فتنه و مسائل دیگر همواره شاهد بودیم که نیروی انتظامی فعال، قوی و با برنامه عمل کرده و بحمدالله توانسته حرکت‌هایی را که می‌توانست منجر به آشوب و اغتشاش شود رصد و مدیریت کند.

مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; خاطر نشان کرد: ما افتخار این را داریم که بگوییم ناجا، فارس را رسانه خود بداند؛ در این زمینه تلاش خود را خواهیم کرد که  کمکی در این حوزه باشیم؛ اگر انتقادی نیز شده است بدانید هدف و نیت تضعیف ناجا نبوده بلکه کمک به نیروی انتظامی بوده است.

در ادامه این مراسم، سیدنظام الدین موسوی مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; کارت خبرنگار افتخاری فارس را به سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی و سردار منتظر‌المهدی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی تقدیم کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار