امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114058
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم عصر روز گذشته در حاشیه بازدید از

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم عصر روز گذشته در حاشیه بازدید از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در دیدار و گفت‌وگو با مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: من از زحمات پرسنل این رسانه تشکر می‌کنم، خوشبختانه این رسانه به خوبی اوج گرفته و جزو رسانه‌های اثرگذاری است که توانسته موقعیت مرجع را برای خود پیدا کند.

وی افزود: مرجعیت به راحتی به دست نمی‌آید و این یکی از مزیت‌هایی است که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به آن رسیده است.

احمدی‌مقدم یکی دیگر از ویژگی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را دسترسی به منابع بکر خبری عنوان کرد و گفت: شما در وسط بحران عراق و غزه حضور داشتید و این یک مزیت مهم است. چرا که دیگران هر چه تلاش کنند باید با گمانه‌زنی و احتمال صحبت کنند.

فرمانده انتظامی کشور با تاکید بر اینکه سرعت انتشار اخبار فارس بسیار بالاست، گفت:‌ البته دقت هم مهم است چرا که اگر دقت نباشد اعتبار یک رسانه زیر سؤال می‌رود.

وی افزود: برای مثال رسانه‌های خارجی 10 سال برای خودشان اعتبار کسب کردند و در جریان فتنه تمام اعتبار خود را سوزاندند و هر چه پشت پرده داشتند آشکار کردند.

احمدی‌مقدم با اشاره به اینکه پس از فتنه مخاطب رسانه‌های غربی به شدت کاهش پیدا کرد، گفت: البته اعتبار به عملکرد بلندمدت بازمی‌گردد و ما این کار را که بسیار سخت است در ناجا پیگیری می‌کنیم.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود با سیدنظام‌الدین موسوی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را یک رسانه ارزشی عنوان کرد و گفت:‌ باید حقایق گفته شود اما لزومی هم ندارد هر حقیقتی را بیان کرد لذا حقیقت باید به جای خود بیان شود و افشای برخی واقعیات موجب هتک حرمت عده‌ای دیگر می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مصلحت‌اندیشی بی‌جا هم درست نیست، گفت:‌ در بحث بستری شدن حضرت آقا اگر منتظر می‌ماندیم تا دیگران اطلاع‌رسانی کنند یک جریان رسانه‌ای غلط با حدس و گمان ایجاد می‌شد اما دیدیم که در همان زمان این خبر اعلام و خدا را شکر نگرانی‌ها برطرف شد.

فرمانده انتظامی کشور در ادامه با تاکید بر اینکه اصالت برخی نهادهای انقلابی به حفاظت از ارزش‌ها است،‌ گفت:‌ دسترسی شما به اخبار تحولات خاورمیانه منحصر به فرد است و من به شخصه این اخبار را از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیگیری می‌کنم چرا که اخبار شما دست اول است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: گاهی ممکن است مطالبی بیان شود که درست نباشد به همین جهت باید به سرعت آن را اصلاح کنیم تا به دستاویزی برای دیگران تبدیل نشود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها