امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11408
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این آزمون در 30 شهر سراسر کشور و 32 حوزه امتحانی دانشگاه علوم پزشکی شامل: شهرهای اراک، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این آزمون در 30 شهر سراسر کشور و 32 حوزه امتحانی دانشگاه علوم پزشکی شامل: شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران (علوم پزشکی تهران، علوم پزشکی شهیدبهشتی و علوم پزشکی ایران)، خرم‌آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در 62 رشته امتحانی برگزار می‌شود که امسال در این آزمون 7 رشته مهندسی بیمارستان، مشاوره در مامایی، مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست، سلامت سالمندی، پرستاری نظامی، تاریخ علوم پزشکی و تکنولوژی گردش خون، جدید هستند.

تعداد 70 هزار و 914 نفر در این آزمون شرکت‌ کرده‌اند که از این تعداد 5 هزار و 515 نفر زن و 19 هزار و 399 نفر مرد هستند. ظرفیت کل پذیرش 5 هزار 195 نفر است که از این تعداد 4 هزار 114 نفر از طریق دانشگاه علوم پزشکی و تعداد 1081 نفر از طریق آزاد، بقیه‌الله، شبانه و بین‌الملل پذیرش می شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها