امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114082
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 42
سعید اوحدی که هم اکنون در مکه مکرمه به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: پرونده پروازهای مدینه قبل با پروازی که ساعت یک و نیم بامداد ...

سعید اوحدی که هم اکنون در مکه مکرمه به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: پرونده پروازهای مدینه قبل با پروازی که ساعت یک و نیم بامداد وارد مدینه شد، بسته شده است.

وی ادامه داد: تا این لحظه بیش از 80 درصد زائران خانه خدا وارد عربستان شده‌اند و از مجموع زائران، 40 هزار نفر زائر ایرانی در مکه مکرمه و 11 هزار نفر زائر در مدینه منوره حضور دارند.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به روان بودن عملیات حج امسال تا این لحظه، گفت: در مدینه منوره بر اساس نظرسنجی میدانی از زائران 98 درصد زائران از مجموع خدمات ارائه شده ابراز رضایت کردند.

اوحدی ادامه داد: وضعیت سلامت زائران بسیار بالا و مطلوب است و در مدینه 103 مطب در محل استقرار زائران مشغول خدمت رسانی هستند که تا کنون 25 درصد زائران مراجعه پزشکی داشته‌اند و در مکه مکرمه نیز چند بیمارستان به زائران ایرانی اختصاص داده شده است و آمار زائران فوت شده در عربستان به 3 نفر رسید.

وی در خصوص وضعیت حمل و نقل زائران در مکه مکرمه، گفت: 14 خط اتوبوسرانی با 100 دستگاه اتوبوس کار حمل و نقل زائران ایرانی به مسجدالحرام را انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها