امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114102
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۹
تعداد بازدید: 92
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم عصر امروز در بدو ورود به اردبیل در سفر یک روزه خود در جمع خبرنگاران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم عصر امروز در بدو ورود به اردبیل در سفر یک روزه خود در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ هم وزارت اطلاعات و هم ناجا مراقبت‌های لازم را در مرزهای کشور انجام می‌دهند و هیچ نگرانی از بابت نفوذ داعش به مناطق مرزی وجود ندارد.

فرمانده نیروی انتظامی امنیت مرزهای کشورمان را در شرایط مطلوب اعلام کرد و گفت: طرح انسداد مرزها پیشرفت خوبی داشته و شاهد حضور و استقرار نیروهای انتظامی و مرزبانی هستیم.

احمدی‌مقدم از ترمیم مرزهای جنوب شرق کشور توسط نیروهای سپاه، مرزبانی و انتظام‌بخشی به این مناطق خبر داد و افزود: سعی می‌کنیم تا عقب‌ماندگی‌های احتمالی را در انسداد مرزها جبران کنیم ولی در مجموع با بهره‌گیری از امکانات الکترونیکی و مراقبتی سعی داریم تا امنیت پایدار را در مناطق مرزی برقرار کنیم.

فرمانده ناجا از تلاش جدی نیروی انتظامی با همکاری سایر دستگاه‌ها برای ارائه خدمات بیشتر به مرزنشینان و برجک‌های مرزی خبر داد و افزود: امیدواریم با همکاری نهادهای مختلف به ویژه تأمین اعتبار کافی طرح انسداد مرزها به شکل کامل اجرایی و عملیاتی شود که در برنامه ششم توسعه نیز در صدد تقویت بودجه در این زمینه هستیم.

انتهای پیام/62001/غ30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها