امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114103
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۹
تعداد بازدید: 41
علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دبیرکل خانه کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داعش را

علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دبیرکل خانه کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داعش را پدیده‌ای خطرناک توصیف کرد که توسط بیگانگان خارج از اسلام ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه داعشی‌ها تکفیری‌هایی هستند که علیه امت اسلامی به پاخواسته‌اند، تصریح کرد: ما باید بدانیم که آنها از بعثی‌هایی هستند که سابقه طولانی در شیعه و مسلمان‌کشی دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اقدامات داعشی‌ها را مشابه عملکرد خوارج در صدر اسلام دانست و افزود: باید در مبارزه با داعشی‌ها به صورت درست و هدفمند عمل کنیم تا شاهد نابودی آنها باشیم.

محجوب اضافه کرد: امروز ما کانون مبارزه با داعش هستیم و این موضوع نیازی به تایید دیگران ندارد؛ البته امروز ما در مبارزه باید داعش را به درستی شناخته و روش‌های مقابله با آنها را شناسایی کنیم.

وی داعشی‌ها را قاتل انسان‌ها به خصوص مسلمانان عنوان کرد و گفت: امروز کنفرانس‌های نمایشی برای مقابله با داعش برگزار می‌شود اما آنها به دنبال نابودی داعش نیستند بلکه همان‌ها داعش را تجهیز کرده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها