امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114134
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
رضا عسگری، عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: ما از وزارت خارجه ...

رضا عسگری، عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: ما از وزارت خارجه کشورمان می‌خواهیم وجه غیراسلامی و غیرانسانی گروه تروریستی داعش را به جهانیان نشان دهد و بگوید که این گروه تروریستی نسبتی با اسلام ندارد.

وی افزود: ما از وزارت خارجه می‌خواهیم با برگزاری نشست‌ها و کنفرانس‌هایی و با استفاده از ظرفیت جنبش عدم تعهد این موضوع را دنبال کند و از حالت انفعالی خارج شود.

این فعال دانشجویی دانشگاه امیرکبیر تصریح کرد: آمریکا با ایجاد ائتلاف علیه داعش می‌خواهد برای خود مشروعیتی بوجود بیاورد، این درحالی است که  داعش ساخته آمریکا و متحدانش است.

عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه وزارت خارجه ما باید دراین خصوص فعالانه عمل کند، گفت: این امکان وجود دارد که وزارت خارجه کشورمان با برگزاری کنفرانس‌هایی به جهانیان نشان دهد که پشت پرده گروه تروریستی داعش آمریکا قرار دارد و اینکه چه کشورهایی از این گروه تروریستی حمایت می‌کنند.

عسگری در پایان خاطرنشان کرد: نیاز نیست آمریکا ائتلاف علیه داعش شکل دهد و بخواهد با حمله نظامی این گروه تروریستی را از بین ببرد، بلکه با قطع حمایت‌های تسلیحاتی و مادی از بین بردن داعش محقق می شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار