امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114140
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
محمدباقر نوبخت امروز در حاشیه شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص وضعیت انبساطی یا انقباضی بودن بودجه 94 اظهار ...

محمدباقر نوبخت امروز در حاشیه شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص وضعیت انبساطی یا انقباضی بودن بودجه 94 اظهار داشت: بودجه 94 قطعا انضباطی خواهد بود.

وی با بیان اینکه دولت لایحه بودجه سال 94 را تا زمان مقرر (15 آذرماه) به مجلس می‌فرستد، افزود: تراز بین منابع و مصارف برای ایجاد تعادل از مهمترین ویژگی‌های این بودجه است.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با تصریح اینکه بودجه 94 با حداقل تبصره به مجلس فرستاده می‌شود، بیان داشت: تبصره‌های تکراری را از قانون بودجه جدا و در لایحه‌ای جداگانه به مجلس ارسال کرده‌ایم.

سخنگوی هیئت دولت بودجه امسال را صددرصد عملیاتی دانست و خاطر نشان کرد: بودجه مبتنی بر عملکرد با بهره‌وری بیشتر می‌تواند مؤثر باشد.

وی در پاسخ به اینکه با توجه به بیشتر بودن بودجه جاری امسال از کل درآمد کشور آیا این روند برای سال 94 نیز ادامه دارد گفت: بودجه جاری طبعا به دنبال تعهداتی است که طی سال‌های گذشته بر نظام اداری ایجاد شده است.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور بیان داشت: 10 هزار استخدامی در سال‌های گذشته صورت گرفته و بیش از ده‌ها هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور روی دست دولت به جای مانده که نیازمند اعتبارات برای تحقق تعهدات از قبل به‌جای مانده است.

نوبخت با بیان اینکه بودجه باید بر اساس واقعیات تنظیم شود، گفت: تلاش ما بر استفاده بهینه از منابع به دست آمده خواهد بود، همانطور که با وجود عدم تحقق کامل درآمدها در سال 93 بودجه عمرانی استان‌ها صد در صد تخصیص یافته و پرداخت شده است.
انتهای پیام/2700/س40/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها