امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114154
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جشنواره مالک اشتر اظهار داشت: امام خمینی (ره) یک شخص نبود، یک ملت بود، یک نهضت بود، یک فرهنگ بود، امام بازآموز اسلام ناب محمدی (ص) بود، دوران دفاع مقدس، کارگاه انسان‌سازی امام بود. دفاع مقدس عین نهضت امام و تجلی‌گاه ارزش‌های اسلام و انقلاب بود، بنابراین دفاع مقدس مثل انقلاب اسلامی برای همیشه باید زنده بماند.

جشنواره مالک اشتر با حضور فرماندهان و مقامات عالی رتبه نیروهای مسلح با معرفی و تقدیر از فرماندهان و مدیران برتر نیروهای مسلح در بیش از بیست تخصص از جمله مدیریت و فرماندهی، تحقیقاتی، آموزشی، اطلاعاتی، عملیاتی، فرهنگی، طرح و برنامه و بودجه و دیگر رسته‌های نظامی امروز در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

این جشنواره همه ساله در راستای ایجاد زمینه رشد و ارتقاء دانش فرماندهان و مدیران و با هدف تحول و تعالی در نظام مدیریت فرماندهی و نهادینه‌سازی اشراف فرماندهان بر یگان‌های تابعه برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش، جشنواره مالک اشتر رحمه‌الله علیه با هدف شایسته سالاری و با ارزیابی میزان آمادگی عملیاتی و سطح مطلوب و کیفی بودن فعالیت‌ها و اقدامات اجرایی فرماندهان در رابطه با وظایف و ماموریت‌های محوله بوده است.

شایان ذکر است که جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان نیروهای مسلح از نیروها و حوزه‌های مختلف بر روند بررسی و ارزیابی فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده مسئولان و مدیران نظارت نموده و کار ارزیابی و داوری جشنواره در رده‌های مختلف را برعهده داشته‌اند.

گفتنی است جشنواره مالک اشتر تاثیر بسزایی در ارتقاء توان و تقویت انگیزه و ارتباط فرماندهان و مسئولان با یگان‌ها و بدنه نیروها و انتقال تجربه و دانش مدیریت و فرماندهی به نسل جوان نیروهای مسلح و همتاسازی بین آنان دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها