امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114169
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و تبلیغات فرماندهی حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در این مراسم سردار علی اصغر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و تبلیغات فرماندهی حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در این مراسم سردار علی اصغر گرجی زاده فرمانده حفاظت سپاه با تقدیر و تشکر از زحمات سردار خوشنواز در طول تصدی فرماندهی سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج)، دوران مسوولیت وی را از دوران پرافتخار سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) عنوان کرد.

وی اظهار داشت: سردار محمد جواد خوشنواز یکی از چهره های ماندگار و مومن سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) است که اخلاق حسنه و متعادل و در پیش گرفتن تقوا در روش مدیریتی خود یکی از دوران پرافتخار را برای این سپاه رقم زد.

سردار گرجی زاده ادامه داد: تودیع ایشان در راستای سیاست های تحولی و تدابیر فرمانده سپاه صورت گرفته است ضمن اینکه رضایتمندی کارکنان تحت امر سردار خوشنواز مهر تاییدی بر حسن عملکرد ایشان است.

سردار خوشنواز نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان به دلیل همکاری صمیمانه در اجرای هر چه بهتر ماموریت ها، موفقیت های حاصله را نتیجه لطف خداوند متعال و عنایات خاصه ائمه معصومین (ع) دانست.

حجت الاسلام نعیمی، مسوول نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه نیز گفت: نگاه مثبت سردار خوشنواز به فعالیت های فرهنگی و حمایت های همه جانبه برای ارتقای سطح دینی و اعتقادی کارکنان را از عوامل مهم موفقیت ایشان و ارتقای جایگاه سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) عنوان کرد و بر آمادگی نمایندگی در جهت همکاری با فرماندهی در ترویج شایستگی های پاسداری و وصول به اهداف و ماموریت های ابلاغی این سپاه تاکید کرد.

سردار گرجی زاده درحال حاضر فرمانده حفاظت سپاه است که با حفظ سمت فرماندهی سپاه حفاظت، انصارالمهدی (عج) را نیز عهده دار شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها