امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114179
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، علی زرافشان پیش از ظهر امروز در آئین نواختن زنگ مهر در آموزشگاه نورالزهرا با اشاره به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، علی زرافشان پیش از ظهر امروز در آئین نواختن زنگ مهر در آموزشگاه نورالزهرا با اشاره به گرامیداشت فرارسیدن بازگشایی مدارس اظهار داشت: آموزش و پرورش دستگاهی است که متعلق به همه دستگاه‌های کشور است.

وی با بیان اینکه موضوع بسیار مهمی که باید در مدارس کشور مورد اهمیت قرار گیرد، توجه ویژه به اقامه نماز در مدارس است، خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها باید تمام اقدامات لازم برای ارتقای آموزش و پرورش را انجام داده تا به سر منزل مقصود برسد.

زرافشان به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: تحصیل، تهذیب و ورزش سه مولفه مهمی است که جوانان و دانش‌آموزان باید در زندگی خود مدنظر قرار دهند.

وی به برنامه ویژه وزارت آموزش و پرورش در مدارس کشور اشاره کرد و گفت: تاسیس پژوهش‌سرا یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در مدارس کشور انجام خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه گسترش تحقیق و پژوهش از جمله اهداف احداث پژوهش‌سرا است، خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که دانشمندان و مخترعان فعال در کشور تربیت شده در مدارس بوده‌اند، بنابراین شرکت دانش‌آموزان در المپیادها و جشنواره‌ها می‌تواند تا حد بسیار زیادی در پرورش دانشمندان کشور نقش داشته باشد.

وی از گسترش ورزش همگانی در مدارس کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت ورزش در زندگی دانش‌آموزان وزارت آموزش و پرورش برنامه‌های ویژه‌ای برای ایجاد فضای با شور و نشاط در مدارس در نظر دارد.

انتهای پیام/61003/ب20/آ3004

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار