امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114180
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرتضی طلایی در جلسه علنی امروز شورای شهر با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت: تصویب لایحه دو فوریتی کمک پنج میلیارد ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرتضی طلایی در جلسه علنی امروز شورای شهر با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت: تصویب لایحه دو فوریتی کمک پنج میلیارد تومانی مدیریت شهری تهران در بازسازی خرمشهر اقدامی خداپسندانه و زیبا بود تا گرد ویرانی جنگ به چشم مردم این دیار نرود.

وی ادامه داد: اهمیت نامگذاری خیابان‌ها برای زنده نگه داشتن یاد شهدا بسیار زیاد است. پیشنهاد می‌کنم در نحوه نامگذاری خیابان‌ها و کوچه‌ها تجدیدنظری صورت گیرد.

 طلایی یادآور: عمده شهروندان از چرایی نامگذاری یک خیابان اطلاعی ندارند و صرفا شهید را به اسم و فامیل می‌شناسند در حالی که این افراد الگوهای خوبی در زندگی شخصی و جمعی بوده‌اند.

نائب رئیس شورای شهر افزود: بهره بردن از صفات بارز هر شهید در کنار اسمشان کمک مهمی در انتقال ارزش‌های اصیل و با اهمیت دفاع مقدس می‌کند که این انتقال ارز‌ش‌ها در شکل گیری شهر اسلامی بسیار اهمیت دارد.

طلایی پیشنهاد داد:  چه خوب بود اگر تندیس این بزرگواران را نیز در ورودی هر خیابان و یا در مکان‌های عمومی همچون پارک‌ها با درج صفات نیکشان نصب می‌کردیم تا جوانان بیشتر با المان‌های ایثار و فداکاری آشنا شوند.

وی در ادامه پیشنهاد تاسیس موزه شهدای محلات با مشارکت‌های مادی و غیرمادی مردم ارائه کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها