امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114185
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، جمشید مشایخی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح مجتمع بهداشتی درمانی امیرالمومنین(ع) بیرجند ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، جمشید مشایخی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح مجتمع بهداشتی درمانی امیرالمومنین(ع) بیرجند اظهار داشت: کارهای خیر بسیار بوده اما افرادی که توفیق انجام کار خیر را داشته باشند، اندک هستند.

وی با بیان اینکه این مجتمع از آذرماه سال گذشته تحویل دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شده است، تصریح کرد: از همان زمان از محل استیجاری که مرکز در آن مستقر بود به مجتمع نقل مکان و تجهیز مجتمع را آغاز کردیم.

رئیس مرکز بهداشت بیرجند با اشاره به اینکه 90 درصد تجهیزات مجتمع جدید هستند، یادآور شد: در حال حاضر حدود 2 میلیارد و 800 میلیون ریال تجهیزات در این مجتمع مستقر شده است.

مشایخی به خدمات ارائه شده در مجتمع بهداشتی درمانی امیر‌المومنین(ع) بیرجند اشاره کرد و گفت: در این مجتمع تمامی خدمات مادر و کودک، واکسیناسیون، زنان باردار، بهداشت محیط، بهداشت حرفه‌ای و طب کار به مردم ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه خدمات آزمایشگاهی سطح یک در مجتمع بهداشتی درمانی امیرالمومنین(ع)بیرجند قابل انجام است، افزود: در این مجتمع تمامی آزمایشات خون، ادرار، بیوشیمی و آزمایشات مادران انجام می‌شود.

رئیس مرکز بهداشت بیرجند اضافه کرد: برای ارائه خدمات آزمایشگاهی به همشهریان، هم‌اکنون حدود یک‌میلیارد و 100 میلیون ریال تجهیزات آزمایشگاهی در مجتمع مستقر شده است.

مشایخی خاطرنشان کرد: علاوه بر این بالغ بر 650 میلیون ریال تجهیزات دندانپزشکی و 500 میلیون ریال تجهیزات اداری در مجتمع وجود دارد.

انتهای پیام/69022/و20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار