امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114188
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ اسماعیل دوستی در جلسه علنی امروز شورای شهر با انتقاد از تاخیر در به صحن آمدن طرح ها گفت: آقای حافظی طرحی دوفوریتی را ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ اسماعیل دوستی در جلسه علنی امروز شورای شهر با انتقاد از تاخیر در به صحن آمدن طرح ها گفت: آقای حافظی طرحی دوفوریتی را در تاریخ 25 شهریور با 12 امضا به هیات رئیسه شورا تحویل داده و این طرح تازه امروز در دستور کار شورا قرار گرفته است! این انتقاد در زمان مدیریت آقای مسجدجامعی هم نسبت به عملکرد هیات رئیسه وجود داشت.

وی ادامه داد: ما نیز طرحی یک فوریتی را یک ماه پیش درباره نظارت بر موسسه همشهری تقدیم هیات رئیسه کردیم که گویا گم شده است! اگر این طور است، بگویید من امروز دوباره برای آن امضا جمع کنم.

مهدی چمران، رئیس شورا در پاسخ به وی گفت: من هنوز چنین طرحی را ندیده ام.

عبدالمقیم ناصحی، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا نیز گفت: ما این طرح را در کمیسیون بررسی کرده و به هیات رئیسه ارسال کرده ایم و به زودی در دستور جلسه قرار می گیرد.

همچنین محمدمهدی تندگویان با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: نقش فعال بانوان در دفاع مقدس همواره مغفول مانده است. هفته گذشته یک واقعه ناگوار رخ داد و مادر یکی از فرزندان شهدا در منطقه 7 به رحمت خدا رفت. این خانم به نام مشایخی همسر، مادر و خواهر شهید بود که مراسم ختم ایشان امروز در مسجد امام حسن خیابان سهروردی برگزار می شود و از اعضا دعوت می کنم در این مراسم شرکت کنند.

وی اضافه کرد: من چندی پیش نسبت به عملکرد روزنامه همشهری در حذف بخشی از یادداشت کتبی ارسالی من به این روزنامه در جلسه شورا تذکر دادم. متاسفانه همشهری پاسخی به این تذکر داد که بدتر از کار اول بود و علت حذف بخشی از یادداشتم را جا نبودن برای مطلب عنوان کرد! در حالی که کمترین کاری که می توانستند بکنند، چاپ مجدد آن یادداشت بود که دقیقا جملات مقام معظم رهبری، نقل قول امام و آیات قرآن از آن حذف شده بود و نمی دانم این کار با چه استدلالی انجام شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها