امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114190
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، سیدمحمود حسینی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح مجتمع بهداشتی ـ‌ درمانی امیرالمومنین(ع) بیرجند ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، سیدمحمود حسینی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح مجتمع بهداشتی ـ‌ درمانی امیرالمومنین(ع) بیرجند اظهار داشت: این مجتمع در زمینی به مساحت یک‌هزار  و70 مترمربع احداث شده است.

وی با بیان اینکه تمامی هزینه‌های احداث مجتمع توسط خانم مرتضوی از خیران بخش سلامت پرداخت شده است، تصریح کرد: پیش از این نیز یک مجتمع بهداشتی و درمانی واقع در خیابان کارگران بیرجند توسط این خیر ساخته شده است.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان جنوبی از هزینه‌کرد 6 میلیارد ریالی برای ساخت مجتمع بهداشتی درمانی امیرالمومنین (ع) بیرجند خبر داد و گفت: محوطه‌سازی مجتمع نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی بیرجند انجام شده است.

حسینی با بیان اینکه ازمحل اعتبارات تملک و دارایی استان مبلغ یک‌میلیارد ریال برای احداث ساختمان سرایداری مجتمع در نظر گرفته شده است، از مسئولان خواست تا هرچه زودتر نسبت به تخصیص این اعتبار اقدام کنند.

فرماندار بیرجند نیز در این مراسم اظهار داشت: یکی از بهترین کارهایی که انسان می‌تواند انجام دهد، کارهای خیر است که صدقه جاریه و باقیات‌الصالحات محسوب می‌شود.

رضا منصوری با بیان اینکه حضرت علی(ع) همواره در تاریخ بشریت اسوه‌ برای انسان‌ها بوده است، خاطرنشان کرد: این امام بزرگوار در همه زمینه‌ها، به خصوص در امور خیر نمونه بودند و ما نیز خوشحال هستیم که خیران با تأثیر از این ویژگی امام، کارهای خیر انجام می‌دهند.

زمین مجتمع بهداشتی درمانی امیر‌المومنین(ع) بیرجند نیز توسط امیر‌رضا و امیر‌حسام خزیمه از خیران بخش سلامت برای خدمت رسانی به مردم استان اهدا شده است.

انتهای پیام/69022/خ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها