امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114192
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
عباس مریدی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به آغاز فعالیت دومین نمایشگاه برکت از روز گذشته، گفت: برگزاری نمایشگاه برکت زیر مجموعه‌ای از ...

عباس مریدی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به آغاز فعالیت دومین نمایشگاه برکت از روز گذشته، گفت: برگزاری نمایشگاه برکت زیر مجموعه‌ای از طرح برکت است که امسال دومین سال آن برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: محورهای کلی این نمایشگاه در 10 محور و 20 غرفه طراحی شده است در راستای طرح برکت سال گذشته 46 نشست برگزار کردیم و 3 نمایشگاه نیز با عناوین «زندگی حضرت امام خمینی(ره)» ، «لانه عنکبوت» و «حواستو جمع کن» در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی در مناسبت‌های مختلف مانند روز قدس برگزار شد.

مدیر نمایشگاه برکت با بیان اینکه در این نمایشگاه سعی شده است مفاهیم ذهنی را به صورت عینی به مخاطبان نشان دهیم، گفت: همچنین حرف‌هایی که تا کنون کمتر زده شده است مانند نگاه فصلی به موضوع فرهنگ در این نمایشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد، و به مخاطبان گفته می‌شود که سبک زندگی یک بحث همه جانبه است که از یک نقطه آغاز می‌شود و ادامه آن مراحل ویژه‌ای دارد.

مریدی ادامه داد: مشکلات و معایب سبک زندگی کنونی در کنار مزایای آن به مخاطبان معرفی می‌شود و همچنین غرفه‌هایی نیز مخصوص حجاب برای دختران و کودکان در نظر گرفته شده است.

به گزارش فارس، دومین نمایشگاه «برکت، سبک زندگی» عصر روز گذشته با حضور امیر آقایی مسئول بسیج ارتش جمهوری اسلامی ایران، پدر شهید احمدی روشن از شهدای هسته‌ای کشور و پدر شهید کبیری از شهدای فتنه کار خود را آغاز کرد.

این نمایشگاه تا 7 مهر از ساعت 16 و 30 تا ساعت 22 در محله چهارراه نظام آباد بالاتر از سینما شاهد پذیرای مخاطبان و علاقه‌مندان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها