امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114195
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،  با  آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس سازمان زیباسازی شهر تهران طراحی و نوسازی جداره های بیرونی دیوارهای مدارس ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،  با  آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس سازمان زیباسازی شهر تهران طراحی و نوسازی جداره های بیرونی دیوارهای مدارس شهر تهران را در دستور کار قرار داد و با تهیه 35 طرح نقاشی دیواری و ابلاغ آن به مناطق 22 گانه شهرداری برای سه مقطع کودکستان، دبستان و متوسطه تلاش می کند چهره مراکز علمی سطح شهر را همزمان  با بازگشایی مدراس تغییر دهد.

این سازمان همچنین با انتشار فراخوانی از هنرمندان دعوت کرد با شرکت در این فراخوان، به منظور بهبود فضاهای شهری، طرح های خود را در اختیار سازمان قرار دهند. آثار و طرح های ارسالی منتخب پس از داوری به مناطق 22 گانه شهرداری ابلاغ و عملیات اجرای نقاشی دیواری در 100 هزار متر مربع انجام می شود.

همزمان با نقاشی 4 تا 8 هزار متر مربع از دیوارهای بیرونی مدارس هر منطقه، سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور خوش‌آمدگویی به دانش آموزان و آینده سازان برای حضور در مدارس؛ پیامهای تبریک، تهنیت و طرح های گرافیکی مرتبط را بر سر در مدارس مقاطع مختلف تحصیلی نصب کرده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها