امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114211
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
معصومه حکیمیان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با انتقاد از دستگاه قضا به دلیل استفاده از پوشش چادر برای زنان زندانی گفت: من واقعا متأسفم، چرا که ...

معصومه حکیمیان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با انتقاد از دستگاه قضا به دلیل استفاده از پوشش چادر برای زنان زندانی گفت: من واقعا متأسفم، چرا که چادر و پوشش عفیفانه یک پدیده مقدس است که شاید در فرهنگ ملی ما کمتر به آن پرداخته شده است.

وی ادامه داد: ما در ایران باستان سه شهید عفاف و حجاب داریم یعنی زنانی را داریم که در راه حجاب و برای اینکه پوشش عفیفانه داشته باشند شهید شده‌اند، بنابراین فرهنگ پوشش عفیفانه که تا این حد عمق و غنا دارد نباید در هر جا و هر راهی هزینه شود.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان ادامه داد: من متأسفم برای افرادیکه در این زمینه تصمیم گیری می‌کنند و نمی‌دانم کسانیکه تصمیم‌گیری می‌کنند دایره فکریشان کجاست و به چه صورت تحلیل می‌کنند؟

حکیمیان ادامه داد: عفاف، حجاب، زندگی عفیفانه و محجوب زندگی کردن سرمایه ملی ما است و باید مراقبت کنیم تا دشمن آن را از ما نگیرد و اگر در راه حفظ آن کاری نمی‌کنیم حداقل مسیر ورود دشمن را سهل نکنیم.

وی افزود: توصیه می‌کنم عواملی که دست اندرکار هستند به خودشان بیایند و ببینند به چه قیمتی این سرمایه ارزشمند را قربانی نسنجیده کار کردن می‌کنند؟ تا چه زمانی این چنین موضوع ارزشمندی باید قربانی ندانم کاری مسئولان شود باید جلوی این موضوع سریع گرفته شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها