امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11425
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، فرهاد فلاح کریمی در نشست انتظامی استان چگونگی کشف مقدار مذکور مواد مخدر را تشریح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، فرهاد فلاح کریمی در نشست انتظامی استان چگونگی کشف مقدار مذکور مواد مخدر را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه 40 کیلو مواد مخدر امروز در رشت کشف شده است، اظهار کرد: در مبارزه‌ای بی‌امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر با یک کار فشرده اطلاعاتی دو نفر قاچاقچی که در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان رشت فعالیت داشتند شناسایی شدند و مبارزه با آنها در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مسئول ادامه داد: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدام‌های اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت اطمینان حاصل کردند که این دو نفر قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را با یک دستگاه تریلی کانتینردار وارد گیلان کنند.

به گفته وی، پس از تعقیب و مراقبت خودروی حامل مواد مخدر با دو نفر سرنشین در محور ورودی شهر رشت توقیف شد.

فلاح‌کریمی تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو مقدار 32 کیلو و 250 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

وی از دستگیری دو نفر و تحویل آنها به مقام‌های قضایی خبر داد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان به انجام عملیات دیگر اشاره کرد و یادآور شد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر رشت با تشدید اقدام‌های اطلاعاتی و عملیاتی دو نفر دیگر از قاچاقچیان مواد مخدر را دستگیر کردند.

به گفته وی، این افراد مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از یک استان جنوبی با خودروی سواری وارد گیلان کرده بودند و قصد داشتند به شهرستان بندر انزلی انتقال دهند که شناسایی شدند.

فلاح‌کریمی با بیان اینکه پلیس به چگونگی حمل مواد مخدر توسط این افراد آگاه شد، خاطرنشان کرد: در یک عملیات پلیسی منسجم این دو نفر در جاده انزلی با مقدار 8 کیلو و 240 گرم مواد مخدر از نوع تریاک دستگیر شدند.

وی از تشدید برخورد پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در استان خبر داد و از مردم گیلان خواست در صورت اطلاع از این افراد مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.

انتهای پیام/2300/ب30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها