امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114259
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ جلسه نقد و بررسی کارنامه شعری محمدحسین انصاری نژاد در شهر شیراز برگزار می‌شود. این برنامه که به همت اداره ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس،‌ جلسه نقد و بررسی کارنامه شعری محمدحسین انصاری نژاد در شهر شیراز برگزار می‌شود.

این برنامه که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار می‌شود با حضور منتقدانی چون دکتر غلامرضا کافی ، دکتر مهدی فاموری، دکتر محمد مرادی و دیگر شاعران کشورمان است که در تاریخ پنجشنبه  3 مهر ماه برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند برای شرکت در این برنامه ساعت  16 به تالار حافظیه واقع در چهار راه حافظیه شهر شیراز مراجعه کنند.

گفتنی است محمد حسین انصاری نژاد از شاعران پر کاری است که تا کنون مجموعه های فراوانی از او منتشر شده است که می‌توان به کتاب‌های «یک باغ زخم تر»، «روی شانه اروند»، «زلیخاست که بر پیرهنم می‌خندد»، «قدری آسمانی تر»،  «پرندگان پراکنده اند انسان ها»، «از پشت سایه ها»، «باغ سحر خیز»،  «ابرهای ساحلی» و «چشمه چنا» اشاره کرد.

ضمنا این شاعر متعهد و توانمند برگزیده کتاب ادبی سال سپاه در سال های 91 و 92 و کنگره‌های شعر انتظار ، اندیشه مطهر ، شعر اشراق ، کویر ، توحید و ... نیز هست و پیش از این نیز برنامه بررسی کارنامه این شاعر در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شده بود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها