امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114261
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،آرش امینی مدیر کل بین الملل سازمان سینمایی اظهار داشت: معتقدم پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس دو ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،آرش امینی مدیر کل بین الملل سازمان سینمایی اظهار داشت: معتقدم پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس دو اتفاق مهم در تاریخ معاصر کشورمان بوده و این دو رویداد برای همه ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی با اشاره به برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس و مشارکت سازمان سینمایی در برگزاری این رویداد سینمایی توضیح داد: ماهیت این رویداد سینمایی است و به طبع سازمان سینمایی بر خود واجب می دانست که در حد توان در برپایی این رویداد سینمایی مشارکت داشته باشد.
مدیرکل امور بین الملل سازمان سینمایی تاکید کرد: برپایی هرچه باشکوه تر افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت یکی از مسائلی بود که برای تحقق آن تلاش کردیم و امیدوارم این امر محقق شده باشد.
امینی که رهبری ارکستر سمفونیک را در اجرای قطعات مقاومت و دفاع مقدس در مراسم افتتاحیه سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت برعهده داشت در این باره یادآور شد: این ایده به ذهنم رسید که با همراهی ارکستر سمفونیک قطعاتی را درباره دفاع مقدس و مقاومت اجرا کنیم؛ در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت قطعه ایی توسط بهزاد عبدی درباره غزه و موضوع مقاومت آهنگسازی شده بود که آنرا اجرا کردیم.
وی تاکید کرد: اجرای موسیقی فیلم های دفاع مقدس مانند آژانس شیشه ای، ازکرخه تا راین و دیگر فیلم های تولید شده در این گونه سینمایی از دیگر تلاش هایی بود که در مراسم افتتاحیه انجام شد.
مدیرکل بخش بین الملل سازمان سینمایی ادامه داد: لوریس چکناواریان نیز یک آرم برای جشنواره مقاومت نوشت که در ابتدای مراسم افتتاحیه اجرا شد.
امینی تصریح کرد: چکناواریان با افتخار این کار را پذیرفت و تاکید داشت که سهم کوچکی در گرامیداشت دوران دفاع مقدس داشته باشد.
وی در ادامه از همکاری ارکستر سمفونیک تقدیر کرد و گفت: خوشبختانه ارتباط خوبی میان حاضران در سالن افتتاحیه و اجرای موسیقی دفاع مقدس و مقاومت ایجاد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها