امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114263
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: در این نشست رافائل لارا (مکزیک)، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: در این نشست رافائل لارا (مکزیک)، ماریا پومیر (فرانسه) ، اکرم عدوانی (تونس) میهمانان شرکت کننده در این نشست هم اندیشی هستند.

بنابراین گزارش، مخالفت های آشکار و تحلیل های تاریخی اش نسبت به مساله فلسطین و اسرائیل و اعمال صهیونیست ها در جهان شناخته شده و مورد انتقاد است. او نویسنده مقالات متعدد و نقدهای سیاسی در مجلات معروف و مطبوعات است و در سال 2009 توسط پلیس در راهپیمایی همبستگی با مردم فلسطین بازداشت شد. او برگزارکننده همایشی با عنوان حمایت از بحث آزاد درباره هلوکاست در سال2009 بوده و در سال 2011در لیبی تظاهراتی در مخالفت با ناتو ترتیب دادند تا علیه بمباران های آمریکا و کشته شدن شهروندان لیبی اعتراض نمایند. او کتابهای مختلفی نیز در زمینه های تاریخی به نگارش درآورده است. او فیلمی در خصوص بی گناهی ایران در جریان انفجار مقر یهودیان آرژانتین(آمیا) تولید کرده است که در بخش مسابقه است.

رافا لارا (مکزیک، کارگردان فیلم نبرد پنجم می): متولد 1972 مکزیک، نویسنده و کارگردان است و با فیلم نبرد پنجم می که در آن مبارزه هزاران تن برای آزادی مکزیکو سیتی از دست اشغالگران به تصویر کشیده شده است شناخته می‌شود. سابقه 22 سال کار رسانه ای دارد و تعداد زیادی فیلم مستند و سینمایی ساخته که موضوع اغلب آنها خانواده و چالش های پیش رو در حفظ ارزشهای انسانی و آزادی و دفاع از آن است.

اکرم عدوانی(تونس، کارگردان فیلم تاله... آیا همه ما شهید می‌شویم؟): اهل تونس است و در حوزه مستند سازی مقاومت کار کرده است. او در به تصویر کشیدن انقلاب مردم تونس نقش عمده ای داشته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها