امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114276
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کتاب «مرور 3 دهه جشنواره بین‌امللی فیلم مقاومت» به سردبیری مسعود نجفی همزمان به برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کتاب «مرور 3 دهه جشنواره بین‌امللی فیلم مقاومت» به سردبیری مسعود نجفی همزمان به برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت منتشر می‌شود.
بر اساس این خبر، این کتاب نگاهی دارد به 13 دوره جشنواره فیلم مقاومت، که در آن اطلاعاتی پیرامون دبیرهای جشنواره، برنامه‌ها، آثار، هیئت های انتخاب و داوری ادوار گذشته گردآوری شده است و اطلاعات جامعی از برگزاری جشنواره فیلم مقاومت از نخستین دوره تا کنون ارائه می‌دهد.
کتاب «مرور 3 دهه جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت» جامع ترین مرجع برگزاری سیزده دوره جشنواره فیلم مقاومت است.
به گزارش فارس، این کتاب علاوه بر کاتالوگ این دوره از جشنواره گردآوری شده و به صورت تمام رنگی در دسترس علاقه مندان به سینمای دفاع مقدس و مقاومت قرار می‌گیرد.
سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها