امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114286
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد حیدری با اشاره به برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت افزود: حمایت از این جشنواره که مزین به نام ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد حیدری با اشاره به برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت افزود: حمایت از این جشنواره که مزین به نام مقاومت و دفاع مقدس شده برای همه سازمان ها وظیفه است و سازمان سینمایی در این راستا کمک های شایانی به برپایی این رویداد سینمایی داشت.

وی یادآور شد: از نحوه حمایت معاونت سینمایی وقت در دوره های گذشته از جشنواره مقاومت اطلاعی ندارم اما در دوره سیزدهم سازمان سینمایی و شخص حجت الله ایوبی رییس این سازمان توجه ویژه ای به برگزاری جشنواره فیلم مقاومت داشتند.

عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم مقاومت توضیح داد: سازمان سینمایی به صورت مادی و معنوی از جشنواره فیلم مقاومت حمایت های شایانی داشت؛ همچنین به همت این سازمان و به رهبری آرش امینی مدیرکل بخش بین الملل سازمان، شاهد اجرای قطعات موسیقی دفاع مقدس و مقاومت بودیم که این مهم کار بسیار دشواری بود.

حیدری با بیام اینکه سازمان سینمایی در قالب تفاهم نامه هایی از جشنواره فیلم مقاومت حمایت کرد ادامه داد: بخشی از این هزینه ها با همکاری موسسه رسانه های تصویری و بنیاد سینمایی فارابی تامین شده است.

وی گفت: سازمان سینمایی به لحاظ مادی و معنوی مشارکت قابل توجهی در برگزاری جشنواره فیلم مقاومت داشت و مسوولان این رویداد سینمایی نیز از این مهم راضی بودند.

مدیرعامل موزه سینما اظهار کرد: دفاع مقدس دوره ایی فراموش نشدنی در تاریخ کشورمان است و همه ما وظیفه داریم در قالب فعالیت های فرهنگی از جمله برگزاری جشنواره فیلم مقاومت، این دوران را گرامی بداریم.

سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس تا 4 مهر برپا است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار