امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114306
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۵۹
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اینچئون، مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی درباره نتایج ملی‌پوشان گفت: امروز خیلی خوب بودیم. کسب این مدال‌ها بالقوه ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اینچئون، مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی درباره نتایج ملی‌پوشان گفت: امروز خیلی خوب بودیم. کسب این مدال‌ها بالقوه است. با وجود محدودیت ها توانستیم به موفقیت برسیم. فکر می‌کنم با کمترین حمایت و پشتیبانی و فعالیت‌های جدید می شود به طلا و نقره رسید. مسابقات این دوره حجت را بر همه تمام کرد.

وی ادامه داد: امیدوارم کسانی که خودشان را به خواب زده‌اند از خواب بیدار شوند. ما ظرفیت زیادی داریم که با تلاش می توانیم مقام های بیشتری کسب کنیم. مردم خوب جایگاه تیراندازی را می فهمند. مسئولان هم از قبل می دانستند اما شاید مدال رشته های دیگر فرق می کند. ما با تیراندازی به جدول مدال ها آمدیم و امیدوارم دیده شویم.

 

در حاشیه این رقابت‌ها، رئیس فدراسیون تیراندازی در حال عبور از سالن، دینا فرزادخواه ملی‌پوش بانوان را دید که خیلی ناراحت است. هاشمی به فرزادخواه دلداری داد و گفت امروز خوب بودی، زحمت کشیدی، برو خودت را برای مسابقه بعدی آماده کن، باید روحیه داشته باشی و بخندی.

انتهای پیام/د

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها