امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114317
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 43
ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با موضوع ضرورت پیشگام شدن

ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با موضوع ضرورت پیشگام شدن جمهوری اسلامی ایران برای راه‌اندازی ائتلافی واقعی علیه داعش، گفت: انتظار ما از وزارت امور خارجه این است که در این زمینه ابتکار به خرج دهد.

وی در توضیح بیان کرد: دستگاه دیپلماسی کشور باید ریشه‌ها، افکار، اعضا و حامیان داعش را به صورت شفاف در موضعگیری‌های خود معرفی کند و مانع غافل شدن افکار عمومی از بازی سیاسی‌ای شود که آمریکا و رژیم اشغالگر قدس در قبال داعش به‌راه انداخته‌اند.

عاشوری هجمه تبلیغاتی غرب علیه ایران مبنی بر حمایت همیشگی کشورمان از تروریسم را مورد اشاره قرار داد و گفت: این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران خود زخم‌خورده تروریسم است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر رسالت برجسته وزارت امور خارجه درباره افشای ماهیت ائتلاف غربی علیه داعش، گفت: دستگاه دیپلماسی کشور باید همواره بر این نکته پای بفشارد که کسانی که امروز ائتلاف مضحک علیه داعش را به راه انداخته‌اند همانهایی هستند که در طول سه سال بحران داخلی سوریه از داعش علیه حکومت سوریه حمایت کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار